Zestaw podtynkowy miska wc stelaż Lavita oraz przycisk chrom

Miska WC wisząca z deską wolno opadającą z duroplastu, bez kołnierzowa to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę lub WCStelaż podtynkowy Lavita LAV 101

Przycisk chrom

Opis produktów:

Miska WC wisząca z deską wolno opadającą z duroplastu, bez kołnierzowa to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę lub WC.

Idealnie nadaje się do każdej łazienki lub toalety.

Łatwo wypinana deska ułatwi zachowanie czystości, system spłukiwania rimless (bezrantowy) to zapewne wielka zaleta naszej miski.

Łatwa w montażu, niezawodna.

Nowoczesna łazienka- stelaż podtynkowy LAV 101

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka prezentowała się nowocześnie i przestronnie, pomyśl o zastosowaniu w niej stelaża podtynkowego LAV 101. Produkt dedykowany jest do montażu miski WC. Stelaż podtynkowy LAV 101 posiada 400mm szerokości, więc doskonale nadaje się nawet do niewielkich wnętrz, w których pozwoli zaoszczędzić przestrzeń i nada wysokie walory estetyczne. Możesz podkreślić wyjątkowy design projektu, wybierając przycisk do stelaża spośród naszej bogatej oferty kolorów i wzorów.

Kompletny zestaw- stelaż do podtynkowego montażu LAV 101

Stelaż podtynkowy LAV 101 posiada w zestawie niezbędne akcesoria: ramę stalową, komplet elementów przyłączeniowych, zestaw śrub i wkrętów do montażu, regulowane nóżki z możliwością wysunięcia do 160mm, króciec przyłączeniowy do WC oraz matę wygłuszającą. Dzięki temu instalacja stelaża jest niezwykle prosta! Model LAV 101 wyprodukowaliśmy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezawodny przez bardzo długi czas.

50 Przedmioty

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii: